איליא סמיר פרח , שמאי רכב ורכוש

תחומי עיסוק

 

משרדנו מספק חוות דעת בתחום שמאות רכוש ורכב, עבור רשויות מקומיות, חברות ביטוח, משרדי עורכי דין ולקוחות פרטיים בתחומים הבאים:

 

נזקי רכב: משרדנו עורך שומות נזקי רכב במקרים שבהם הפיצוי המוצע מגורם הנזק נראה ללקוח כפיצוי חלקי ולא הוגן. משרדנו פועל מיד לביצוע בדיקה מעמיקה לרכב או לרכוש; ובמידה ונגיע למסקנה כי הפיצוי אינו מחזיר את  המצב לקדמותו, נעמוד מאחורי הלקוח בתביעתו עד לקבלת הפיצוי המלא.

 

נזקי אש ועשן: אש פורצת במפתיע, אך תיקון תוצאותיה אורך בדרך כלל שבועות וחודשים. לצורך אומדן הנזקים, נדרש הלקוח להצטייד במסמכים, חשבוניות וניירת המוכיחה את ערך התכולה, ולא תמיד ניתן למצוא את המסמכים הנ"ל. פועל יוצא מהאמור הוא שמתקבל פיצוי חלקי שלא בצדק. משרדנו יפעל לצד הלקוח להמצאת המסמכים הנדרשים לשם קבלת פיצוי מלא בגין נזקי האש.

 

נזקי מים: נזקים אלה שכיחים בעיקר בבתי מגורים; הם מתגלים באופן טבעי זמן רב לאחר התבלות הצנרת ו/או התפוצצותה. גם לאחר הגילוי, רב הנסתר על הגלוי; שכן ישנם גם נזקים סמויים.  לא פעם קורה כי לאחר סיום הטיפול בתביעת נזקי מים, צצים לפתע נזקים נוספים (סימני רטיבות, התנפחות של קצוות ריהוט עץ, ועוד..). במידה ומתעוררת מחלוקת בנושאים הנ"ל, משרדנו יאמוד את הנזקים הנוספים וייתן הערכה כספית לנזקים אלה, אשר תסופח לתביעה המקורית.

 

נזקי טבע: בעונת החורף ועת פוקד האזור מזג אוויר סוער, גגות עלולים להתפרק; כלים וחפצים עפים, עצים נעקרים ומרתפים מוצפים עקב ניקוז לא תקין בתשתית העירונית. כתוצאה מן האמור, נגרמים נזקים לצד ג'. משרדנו יעמוד לצד הלקוחות הניזוקים בשל אירועים כגון דא.

 

התנגשות: פגיעה מקרית ובלתי צפויה של כלי רכב ברכוש של צד ג' הגורמת לנזקים. אנחנו כאן לעזרתכם, מוכנים לאמוד את הנזקים שנגרמו ולספק חוות דעת מקצועית, אשר תהווה בסיס לתביעת פיצויים מגורם הנזק.

 

שומה נגדית: קורה גם שאתם פוגעים ברכבו או ברכושו של צד ג', ומקבלים דרישה כספית גהבוהה ממה שסברתם ו/או ראיתם. אנחנו מוכנים לבדוק עבורכם את אמינות ומקצועיות חוות הדעת של צד ג'. נעמוד לצדכם בבית המשפט עד שהאמת תצא לאור.  

 

נזקים למושכר: לאחר סיום תקופת השכירות, ולאחר שהמושכר חוזר לרשות בעליו, מתגלים נזקים שנגרמו ע"י השוכרים במהלך תקופת השכירות ולא תוקנו על ידם. אנו נסייע לכם לקבל את הפיצוי המגיע לכם, בין אם החוזה ביניכם מכסה סוגיה זו ובין אם לאו.